Dodela nagrada manifestacije Dani informatike u školama Vojvodine 2011.

6. mart 2012. - Galerija slika sa dodele nagrada

Manifestacija Dani informatike u školama Vojvodine 2011. organizuje se četvrti put u osnovnim i srednjim školama u AP Vojvodina. Pokrovitelji su Pokrajinski sekretarijat za obrazovanje, upravu i nacionalne zajednice i Ekonomski fakultet iz Subotice, dok je organizator i realizator akcije Centar za razvoj i primenu nauke, tehnologije i informatike.

Ove godine OŠ „Sveti Sava“ je nagrađena za izuzetan doprinos na polju stručnih usavršavanja prosvetnih radnika. Podsećamo da smo i prošle godine bili nagrađeni u istoj akciji, tada glavnom nagradom plaketom „Stjepan Han“ kao najuspešnija škola iz oblasti informatike u kategoriji osnovnih i srednjih škola.

Nagrada je uručena na svečanosti priređenoj 6. marta na Ekonomskom fakultetu u Novom Sadu. Primili su je direktor Vitomir Radak i profesori Maja Duvnjak i Milorad Karanović.

Dani informatike u školama Vojvodine 2011