Okružna takmičenja 2017/18.

7. maj 2018. 

Atletika

Na Okružnom takmičenju u atletici održanom 19. aprila u Senti učenici naše škole izborili su se za dalje takmičenje i ostvarili značajne rezultate:

      • Kategorija devojčice mini atletika:
        Mina Brkanlić, trka na 60m - PRVO mesto, plasman na Međuokružno
        Mia Pastor, skok udalj iz zone - PRVO mesto, plasman na Međuokružno
        Jelena Zarić, trka na 60m - DRUGO mesto
        Marina Bešlin, 300 metara - TREĆE mesto
        Sonja Olajić, bacanje vorteksa - TREĆE mesto. 
      • Kategorija dečaci mini atletika:
        Ognjen Ugrešić, trka na 60 metara - PRVO mesto, plasman na Međuokružno
        Nemanja Konstanstin, trka na 600m - PRVO mesto, plasman na Međuokružno
        Marko Pantić, bacanje vorteksa - PRVO mesto, plasman na Međuokružno
        Nikola Isakov, trka na 60 metara - DRUGO mesto
        Novak Maljković, skok uvis - TREĆE mesto,
        Miloš Menda, bacanje vorteksa – TREĆE mesto.
      • Kategorija devojčice atletika:
        Ivana Kockar, bacanje kugle - PRVO mesto
      • Kategorija dečaci atletika:
        Aleksa Stojanović, 300m - PRVO mesto
        , plasman na Međuokružno
        Luka Pešterić, skok uvis - PRVO mesto, plasman na Međuokružno
        David Voštić, 800m - DRUGO mesto
        Ivan Sić, skok udalj - DRUGO mesto
        Momir Kralj, bacanje kugle -TREĆE mesto
        Štafeta (Aleksa Sojanović, Ivan Sić, Luka Stojanović, Luka Velemirov) - PRVO mesto
      • Kategorija ekipno za starije razrede:
        Muška ekipa - PRVO mesto
        , plasman na Međuokružno

Srpski jezik

Na Okružnom takmičenju iz srpskog jezika održanom u nedelju, 29. aprila, učenici naše škole ostvarili su sledeće rezultate:

      • Kategorija 5. razred:
        Sofija Reljin - TREĆE mesto
      • Kategorija 8. razred:
        Teodora Bajić - DRUGO mesto

Geografija

Na Okružnom takmičenju iz geografije održanom u subotu, 28. aprila, učenici naše škole ostvarili su sledeće rezultate:

      • Kategorija 8. razred:
        Aleksandar Selimović - DRUGO mesto
        Jovan Ludaić - TREĆE mesto
        Vladimir Zorić - TREĆE mesto

Hemija

Na Okružnom takmičenju iz hemije održanom u nedelju, 22. aprila, učenici naše škole ostvarili su sledeće rezultate:

      • Kategorija 8. razred:
        Tijana Karić - PRVO mesto
        , plasman na Republičko takmičenje

Biologija

Na Okružnom takmičenju iz biologije održanom u subotu, 21. aprila, učenici naše škole ostvarili su sledeće rezultate:

      • Kategorija 7. razred:
        Ivana Plemić - TREĆE mesto

Matematika

Na Okružnom takmičenju iz matematike održanom u nedelju, 25. marta, učenici naše škole ostvarili su sledeće rezultate:

      • Kategorija 4. razred:
        Milica Tomić - DRUGO mesto
      • Kategorija 8. razred:
        Jovan Ludaić - TREĆE mesto

Engleski jezik

Na Okružnom takmičenju iz engleskog jezika održanom u nedelju, 25. marta, u Gimnaziji „Dušan Vasiljev” učenici naše škole ostvarili su sledeće rezultate:

      • Kategorija 8. razred:
        Vladimir Zorić - TREĆE mesto, plasman na Republičko takmičenje
        Aleksandar Selimović - TREĆE mesto

Informatika - programiranje

Na Okružnom takmičenju iz programiranja održanom u nedelju, 18. marta, u OŠ „Sveti Sava” učenici naše škole ostvarili su sledeće rezultate:

      • Kategorija 5. razred:
        Andrej Varga - DRUGO mesto
      • Kategorija 8. razred:
        Jovan Ludaić - PRVO mesto

Smotra recitatora

Na Okružnoj smotri recitatora koja je održana 11. marta u Čoki, učenica naše škole ostvarila je sledeći rezultat:

      • Kategorija od 5. do 8. razreda:
        Marina Bešlin - plasman za Pokrajinsku smotru recitatora

Fizika

Na Okružnom takmičenju iz fizike održanom u subotu, 10. marta, u OŠ „Feješ Klara” učenica naše škole ostvarila je sledeći rezultat:

      • Kategorija 8. razred:
        Tijana Karić - TREĆE mesto

Plivanje

Na Okružnom takmičenju u plivanju, održanom u zatvorenim bazenima SC „Jezero” 4. oktobra, naši učenici su ostvarili sledeće rezultate:

      • Kategorija I-IV razreda:
        Miloš Menda
        - 50m prsno, PRVO mesto
        (plasman na republičko);
        Ivana Prunić
        - 50m prsno, PRVO mesto
        (plasman na republičko);
        Aleksa Kockar
        - 50m leđno, PRVO mesto
        (plasman na republičko);
      • Kategorija V-VI razreda:
        Vuk Perišić
        - 50m prsno, DRUGO mesto
        ;
        Nina Prunić
        - 50m prsno, PRVO mesto (plasman na republičko).