Opštinska takmičenja 2018/19.

18. mart 2019.

Srpski jezik

Na Opštinskom takmičenju iz srpskog jezika održanom u nedelju, 17. marta, učenici naše škole postigli su sledeće rezultate:

    • Kategorija 5. razred:
      Milica Tomić - PRVO mesto, plasman na okružno
      Sonja Olajić - TREĆE mesto, plasman na okružno
    • Kategorija 6. razred:
      Selena Takač - PRVO mesto, plasman na okružno
      Marina Bešlin - TREĆE mesto, plasman na okružno
    • Kategorija 7. razred:
      Nađa Blažić
       - DRUGO mesto, plasman na okružno

Informatika - programiranje

Na Opštinskom takmičenju iz programiranja, održanom 10. marta, učenici naše škole postigli su sledeće rezultate:

  • Kategorija 5. razred
    Mia Pastor - PRVO mesto, plasman na okružno
  • Kategorija 6. razred
    Marko Stupar - PRVO mesto, plasman na okružno
    Andrej Varga - PRVO mesto, plasman na okružno
    Pavle Gojković - PRVO mesto, plasman na okružno
    Sofija Reljin - plasman na okružno


Geografija

Na Opštinskom takmičenju iz geografije, održanom 10. marta, učenici naše škole postigli su sledeće rezultate:

  • Kategorija 7. razred
    Veljko Lakić - DRUGO mesto, plasman na okružno
    Aleksandra Bajić - DRUGO mesto, plasman na okružno


Istorija

Na Opštinskom takmičenju iz istorije, održanom 9. marta, učenici naše škole postigli su sledeće rezultate:

  • Kategorija 8. razred
    Srbin Đurđević - DRUGO mesto, plasman na okružno
    Marija Fekete - TREĆE mesto, plasman na okružno


Biologija

Na Opštinskom takmičenju iz biologije, održanom 9. marta, učenici naše škole postigli su sledeće rezultate:

  • Kategorija 7. razred
    Anja Ristić - DRUGO mesto, plasman na okružno
  • Kategorija 8. razred
    Nikolaj Stepanov - DRUGO mesto, plasman na okružno


Hemija

Na Opštinskom takmičenju iz hemije, održanom 3. marta u OŠ „Đura Jakšić”, učenici naše škole postigli su sledeće rezultate:

  • Kategorija 7. razred
    Aleksandra Bajić - PRVA nagrada
    Boris Vukov - PRVA nagrada
    Nađa Blažić - PRVA nagrada
    Ratka Sokola - PRVA nagrada
hem

Matematika

Na Opštinskom takmičenju iz matematike, održanom 2. marta u OŠ „Žarko Zrenjanin”, učenici naše škole postigli su sledeće rezultate:

  • Kategorija 3. razred
    Lara Avramov - PRVO mesto, plasman na okružno
    Staša Blažić - DRUGO mestoplasman na okružno
  • Kategorija 4. razred
    Milana Stijelja - PRVO mestoplasman na okružno
    Helena Grujić - TREĆE mestoplasman na okružno
    Stefan Varga plasman na okružno
  • Kategorija 5. razred

    Milica Tomić - PRVO mestoplasman na okružno
    Sonja Olajić - plasman na okružno
    Mia Pastor - plasman na okružno
  • Kategorija 7. razred
    Ratka Sokola - TREĆE mestoplasman na okružno
    Luka Mićićplasman na okružno

Fizika

Na Opštinskom takmičenju iz fizike, održanom 23. februara u OŠ „Feješ Klara”, postignuti su sledeći rezultati:

  • Kategorija 6. razred
    Andrej Varga, plasman na okružno
    Marko Stupar, plasman na okružno
  • Kategorija 7. razred
    Boris  Vukov - DRUGO mesto, plasman na okružno
    Aleksandra Bajić - TREĆE mesto, plasman na okružno
    Anja Ristić - ČETVRTO mesto, plasman na okružno
  • Kategorija 8. razred
    Elena Popov - DRUGO mesto

Engleski jezik

Na Opštinskom takmičenju u poznavanju engleskog jezika za učenike 8. razreda koji engleski jezik uče od 1. razreda održanom 23. februara u OŠ „Vuk Karadžić” najbolji uspeh je pokazao Nemanja Glišin VIII4 koji je osvojio TREĆE mesto i plasman na Okružno takmičenje.

eng1    eng2


Košarka

Na Opštinskom takmičenju u košarci održanom 20. novembra učestvovalo je pet muških i tri ženske ekipe. Devojčice i dečaci naše škole su osvojili PRVO mesto i plasirali se na Okružno takmičenje.

Mušku ekipu škole činili su: Novak Maljković, Lazar Rudan, Dušan Bajić, Luka Pešterić, Luka Majstorović, Ivan Sić, Raško Martić, Dušan Ćirić, Oliver Fodro, Marko Važić, Marko Mićić, Luka Grbić i Pavle Gojković.

Žensku ekipu škole činile su: Marija Marčeta, Jovana Galić, Elena Popov, Ana Popov, Tara Blagojević i Nina Milanović.


Rukomet

Opštinsko takmičenje u rukometu održano je 14. novembra u SC „Jezero”. U konkurenciji starijih đaka, ekipa dečaka naše škole zauzela je DRUGO mesto, a ekipa devojčica - TREĆE mesto.

Ekipu dečaka su činili: Drago Kecman, Stefan Rajkov, Marko Mićić, Luka Mićić, Mihajlo Rac, Đura Šibul, Saša Vidović, Luka Stojilković, Pavle Gojković, Ognjen Ugrešić, Vukašin Bajić, Milorad Rosić, Aleksa Pavlov i Vladimir Talijanov.

U ekipi devojčica su bile: Elena Popov, Milica Pap, Ivet Karačonji, Tijana Lerinc, Kristina Sić, Valentina Varga, Milica Jovanović, Dunja Grujić, Milica Đukić, Marina Stojadinović i Tanja Jerinkić.